PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Bilet Wspólny - Hevelianum i Stadion Energa Gdańsk

Hevelianum i Stadion Energa Gdańsk oferują Bilet Wspólny, który umożliwia skorzystanie z atrakcji obu obiektów w niższej cenie.

Bilet ten pozwala na zwiedzenie czterech stałych wystaw w Hevelianum i Stadionu Energa Gdańsk. Połączenie sportu z nauką wydaje się ciekawą propozycją spędzenia wolnego czasu.

Zwiedzanie Stadionu Energa Gdańsk to wielka przygoda, nie tylko dla fanów piłki nożnej. Przewodnik opowie nam wiele ciekawostek związanych z obiektem i jego historią. Na trasie zwiedzania znajdą się m.in. szatnia piłkarzy, sala konferencyjna i inne zakamarki stadionu. Uczestnicy doświadczą #MocyWrażeń i niezapomnianych chwil, odwiedzając miejsca, w których do meczów przygotowywały się takie drużyny piłkarskie, jak Juventus Turyn lub FC Barcelona. Dodatkowo bilet wspólny umożliwia skorzystanie z atrakcji FUN ARENY, takich jak tyrolka, bungee, pokoje ucieczek czy gokarty z 10% zniżką.

Kolejna porcja atrakcji czekać będzie na posiadaczy Biletu Wspólnego w samym sercu Gdańska - w Hevelianum, gdzie na malowniczym terenie dawnego fortu znajduje się centrum nauki. Możemy tam na przykład przejść przyspieszone szkolenie XVIII-wiecznego żołnierza, poczuć na własnej skórze huragan wiejący z prędkością 126 km/h lub lub spróbować uratować miasto przed powodzią. W Hevelianum w ciągu jednego dnia odbędziemy podróż "Dookoła Świata", poeksperymentujemy  "Z energią!", pogimnastykujemy umysł na "Łamigłówce" oraz zrelaksujemy się przy "Zabawach z historią". Z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie!

Oferta skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych ofertą obu instytucji. Bilety dostępne będą w atrakcyjnych cenach - 23,00 zł bilet ulgowy, 28,00 zł bilet normalny, 62,00 zł bilet rodzinny. Zakupiony bilet umożliwia zwiedzenie drugiego obiektu w terminie do końca bieżącego roku!


Image title