PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

MATEMATYCZNY poCIĄG wyrusza w Polskę - zaproś go do siebie!

„Matematyczny poCIĄG” to interaktywna wystawa mobilna, opracowana i przygotowana przez zespół edukatorów z Hevelianum, którą możesz zaprosić do Siebie!

Niesamowita podróż w świat logicznych łamigłówek, zadań oraz zagadek, uatrakcyjni ofertę wszelkich instytucji kultury, szkół, centrów edukacyjnych i handlowych. Wystawa składa się z 23 samodzielnych interaktywnych stanowisk przystosowanych do łatwego montażu oraz ekspozycji w dowolnie wybranym miejscu. Intuicyjne instrukcje oraz opisy sprawią, że korzystanie ze stanowisk jest proste niezależnie od wieku.

Image title

Image title

Image title

W trakcie korzystania z wystawy można rozbudzić swoją wyobraźnię przy konstruowaniu kształtów z tangramów, klocków i słomek, a także zapoznać się w ciekawy i rozrywkowy sposób z zagadnieniami związanymi z matematyką, fizyką czy astronomią, aby te nie skrywały przed nami swoich tajemnic.

Wystawa stale się rozwija, w 2020 roku w ramach współpracy partnerskiej pomiędzy Fundacją MBanku i Hevelianum wystawa została wzbogacona o nowe interaktywne stanowiska edukacyjne pod nazwami: Matematyka i Astronomia, Siedem kamieni Aleksandra oraz Pomiary.

Image title

Partnerem wystawy jest Fundacja mBanku

Podstawowe wymagania techniczne:

  • powierzchnia przestrzeni wystawienniczej: ok. 100m²
  • dostęp do zasilania
  • dostęp do Internetu
  • zalecany pojazd do transportu wystawy o wymiarach ok.: dł. 6,5 m; wys. 2,3 m; szer. 2,2 m (zalecana winda samochodowa) - koszt transportu leży po stronie najemcy.

Wystawa „Matematyczny poCiąg” podróżuje zarówno po kraju jak i zagranicą. Istnieje możliwość przystosowania komunikatów multimedialnych na stanowiskach do wymaganych wersji językowych. Szczegółowe warunki wynajmu do ustalenia.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: wystawy.czasowe@hevelianum.pl