PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Wystawa podróżująca NA ZDROWIE, czyli ABC ludzkiego ciała

„Na Zdrowie” to podróżująca wystawa interaktywna, która może zawitać do Ciebie!

Skierowana do odbiorcy w każdym wieku, łącząca funkcje edukacyjne i rekreacyjne, stanowi atrakcyjne uzupełnienie oferty edukacyjno-wystawienniczej wszelkich instytucji kultury, szkół, centrów edukacyjnych i handlowych.

Image title

Image title

Wystawa składa się z 21 interaktywnych stanowisk wyposażonych w anatomiczne modele, mechaniczne i manualne urządzenia do interakcji oraz multimedialne aplikacje, opracowanych i zrealizowanych na podstawie autorskiego pomysłu edukatorów z Hevelianum. Każde stanowisko wyposażone jest w krótki i prosty komunikat dotyczący jego obsługi (w wersji polskiej i angielskiej). Wraz z wystawą dostarczane są pliki graficzne kart pracy dla grup szkolnych, krzyżówki oraz quizy tematyczne.

W trakcie korzystania z wystawy można w praktyczny sposób zapoznać się z budową i funkcjonowaniem naszego organizmu, właściwymi nawykami żywieniowymi czy sposobem udzielania pierwszej pomocy, a wszystko to w akompaniamencie doskonałej zabawy, ćwiczeń fizycznych i samodzielnie wykonywanych doświadczeń.

Podstawowe wymagania techniczne:

  • powierzchnia przestrzeni wystawienniczej: ok. 100 m²
  • dostęp do zasilania
  • dostęp do Internetu
  • zalecany pojazd do transportu wystawy o wymiarach ok.: dł. 6,5 m; wys. 2,3 m; szer. 2,2 m (zalecana winda samochodowa) - koszt transportu leży po stronie najemcy.

Wystawa „Na zdrowie” podróżuje zarówno po kraju jak i zagranicą. Istnieje możliwość przystosowania komunikatów na stanowiskach do wymaganych wersji językowych. Szczegółowe warunki wynajmu do uzgodnienia.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu: wystawy.czasowe@hevelianum.pl

Image title

Image title