PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Urodziny dziecka


Wybuch chemicznego wulkanu i suchy lód to dla nas nie pierwszyzna, uwolnimy dżina z butelki, a warzywo posłuży nam za wykrywacz ukrytych barw – zapraszamy na Urodziny w Hevelianum. Proponujemy pokazy, wspólne eksperymenty i duuużo dobrej zabawy. Co wybierasz – Balonowe szaleństwo czy Bombową chemię?

termin: soboty i niedziele, godz. 10.30–13.30 i 14.30–17.30

czas trwania: do 3 godzin

wiek uczestników: ukończone 7 lat 

liczba uczestników: do 20 osób (z opiekunami, których obecność jest obowiązkowa)

cena: 500 złBALONOWE SZALEŃSTWO

Balony! Nie może obyć się bez nich przyjęcie urodzinowe, nie możemy się obyć i my. Przygotowaliśmy dla Jubilata i jego gości niesamowite eksperymenty, które przeprowadzimy wspólnie. Oprócz tego odbędzie się pokaz z użyciem suchego lodu, który nie pozostawia po sobie kałuży, lecz znika. Suchy lód zaprosi do tańca bańki mydlane, napompuje balon, po czym wyczaruje całą plejadę niezwykłych bąbelków.

Każdy z uczestników urodzin otrzyma dyplom ukończenia Kursu Młodego Naukowca.BOMBOWA CHEMIA

Chromatografia na filtrach do kawy – brzmi zagadkowo? Bez lęku, pod bacznym okiem kierownika laboratorium rozłożymy na części pierwsze… pisaki, żeby powstały tęczowe wzory, prawdziwe dzieła sztuki współczesnej. Zamienimy jedno z warzyw w wykrywacz ukrytych barw, doprowadzimy do wybuchu chemicznego wulkanu i… wywołamy dżina z butelki, który być może spełni urodzinowe życzenie Jubilata.

Każdy z uczestników urodzin otrzyma dyplom ukończenia Kursu Młodego Naukowca.ZAPEWNIAMY

Animatora, który zorganizuje dzieciom zabawę i poprowadzi naukowe pokazy.

Trzy godziny atrakcji,­ od zwiedzania wystawy po naukowy science show.

Zaproszenia i dekoracje.

Upominki dla uczestników imprezy.POCZĘSTUNEK

Oferujemy salę, w której można zorganizować poczęstunek we własnym zakresie, posłuchać muzyki lub wyświetlić własny film Hevelianum.

Możliwe jest też zorganizowanie przyjęcia w restauracji Wozownia, która znajduje się w kompleksie Hevelianum, kontakt: 792 203 496.REZERWACJA I OPŁATY

Opłata za organizację urodzin wynosi 500 zł.

Rezerwacji terminu dokonuje się telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej, e-mail: recepcja@hevelianum.pl, tel. 58 742 33 52.

Nie później niż trzy dni od dnia dokonania rezerwacji należy wpłacić zadatek w wysokości 250 zł, nr rachunku bankowego: 96 1240 1268 1111 0010 3860 2336 (Hevelianum, ul. Gradowa 6, 80-802 Gdańsk).

Termin organizacji urodzin zostanie ostatecznie zarezerwowany w momencie wpłaty zadatku.

Jeśli zadatek zostanie wpłacony, a goście na imprezę nie przybędą, to wpłacającemu nie przysługuje zwrot pieniędzy.