PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Rekomendowani przewodnicy po Hevelianum i Górze Gradowej

Zapraszamy do skorzystania z usług rekomendowanych, certyfikowanych przez Hevelianum przewodników turystycznych. Lista oraz kontakty znajdują się poniżej. Ceny i czas trwania wycieczki ustalane są indywidualnie z przewodnikiem. Zwiedzanie nie obejmuje wystaw.

LISTA PRZEWODNIKÓW

(wersja do pobrania: tutaj)


LP

Imię i nazwisko

e-mail

nr telefonu

1

Grażyna Aguirre Fortunic

kasia.aguirre@gmail.com

501-378-752

2

Luis Aguirre Fortunic

kistowko@gmail.com

505-848-344

3

Małgorzata Andrzejewska-Bancewicz

mgandrzejewscy@wp.pl

734-460-444

4

Hanna Biziuk

hanna-biziuk@wp.pl

502-454-568

5

Monika Bojka

zelek1m@interia.pl

507-852-129

6

Magdalena Broniewska-Lenarczyk

kogge@o2.pl

603-661-572

7

Kamila Brzoskowska

kamila.brzoskowska@gmail.com

514-841-734

8

Wojciech Chomka

wch1@wp.pl

608-417-906

9

Robert Chrzanowski

poraj@autograf.pl

600-942-045

10

Andrzej Cylwik

andrzej.cylwik@wp.pl

784-661-570

11

Janusz Czarski

janusz@gdanskguide.info

502-254-316

12

Katarzyna Czaykowska-Stój

kasia.czaykowska@gmail.com

608-383-536

13

Ewelina Danecka

edanecka@wp.pl

503-309-403

14

Marek Dankowski

marek.dankowski@eur.crowncork.com

608-590-003

15

Izabella Daszkiewicz

kontakt@gedanka.pl

506-511-752

16

Monika Dudek

mokane@wp.pl

600-896-180

17

Genowefa Franczak

g.franczak@autograf.pl

500-652-137

18

Ewa Heliosz

ewahelios@interia.pl

691-775-547

19

Ewa Jaroszyńska

info@ewa-tours.pl

660-377-713

20

Andrzej Jaroszyński

jedrekjaroszynski@wp.pl

694-004-894

21

Marek Jeziak

przewodnicy.trojmiasto@gmail.com

793-204-442

22

Beata Kardasińska

bkardasi@tlen.pl

693-298-793

23

Jolanta Karolak

karolakjolanta657@gmail.com

507-287-685

24

Iwona Karpińska

ik@przewodniczka.com.pl

697-701-959

25

Maria Konera

maria.konera@prokonto.pl

532-777-016

26

Anna Kotuła

englishgdynia@o2.pl

506-99-17-72

27

Gabriela Kosicka

gabkosi@poczta.onet.pl

501-178-668

28

Rafał Jan Krause

nawigator97@vp.pl

503-421-704

29

Joanna Kruszewska

joannakruszewska@wp.pl

503-113-249

30

Sylwia Kulling

sylwiakulling@gmail.com

531-434-566

31

Danuta Lietke

danutalietke@wp.pl

504-519-490

32

Piotr Łukasik

piotrlukasik1@wp.pl

881-472-991

33

Małgorzata Mazur

mamazur@outlook.com

608-204-097

34

Andrzej Młot

amlot.zm@gazeta.pl

668-838-629

35

Ewa Moszczyńska

ewalin@wp.pl

503-938-312

36

Dariusz Naduk

darko22@tlen.pl

792-223-322

37

Andrzej Nawrocki

andrzej.nawrocki.2911@gmail.com

601-67-66-08

38

Jagoda Niemczycka

jniemczycka@gmail.com

533-641-570

39

Agnieszka Nowakowska

kontakt@aganowa.pl

501-726-518

40

Elżbieta Ostrowska

elostr@wp.pl

507-356-075

41

Anna Perz

aperz@op.pl

691-766-669

42

Violetta Piątkowski

violcia0104@wp.pl

504-814-776

43

Tadeusz Pietrzycki

tapi5@o2.pl

501-241-065

44

Anna Piotrowska

ania.m.piotrowska@gmai.com

577-495-618

45

Katarzyna Piotrowska-Rodziewicz

ka_ro666@poczta.onet.pl

509-575-891

46

Filip Popek

filipdanzig@gmail.com

787-256-387

47

Jakub Raciborski

racibo@wp.pl

791-33-93-99


48

Joanna Raftopulos

joanna.raftopulos@gmail.com

693-424-496

49

Paweł Rogalski

rogal.guide@gmail.com

601-600-732

50

Marta Ruszkiewicz

gdansktourguide@gmail.com

573-917-347

51

Małgorzata Rzepnikowska

gosiarze@o2.pl

509-995-558

52

Danuta Schmidt-Winnicka

d.schmidt@interia.pl

509-457-068

53

Anna Singh

asprzewodnik@gmail.com

514-878-575

54

Łukasz Skupny

papciozoe@gmail.com

691-670-011

55

Krzysztof Stopieński

stopien@wp.pl

505-996-768

56

Agnieszka Syroka

asyroka@interia.pl

502-554-584

57

Margarita Stuszulonok

info@rita.by

725-051-175

58

Marta Szagżdowicz

marta.szag@gmail.com

663-214-330

59

Jakub Szumilas

jakubszumilas@wp.pl

887-737-887

60

Marcin Szumny

marcin.szumny@poczta.onet.pl

506-856-129

61

Tomasz Szyca

t.szyca@op.pl

504-402-628

62

Krystyna Szymańska

krystyna.szymanska@wp.pl

697-610-348

63

Arkadiusz Szyszko

arek.szyszko@gmail.com

600-837-389

64

Danuta Ślipy

danuta.slipy@gmail.com

605-137-926

65

Małgorzata Śliwiak

sliwiakmalgorzata@gmail.com

607-208-154

66

Michał Ślubowski

slubowski.michal@gmail.com

501-624-650

67

Elżbieta Trella

etrella@wp.pl

501-89-32-60

68

Jarosław Twardziak

jarek.twardy@wp.pl

509-817-441

69

Beata Warszakowska

bwarszakowska@gmail.com

797-828-289

70

Bartłomiej Wąsik

bartlomiej.wasik@op.pl

792-891-004

71

Aleksandra Wieruszewska

olalaa@wp.pl

601-195-592

72

Eliza Włodarczyk

w_eliza@wp.pl

575-358-008

73

Małgorzata Wojciechowska

mal_woj@o2.pl

604-16-77-18

74

Jan Wrycza

jawry@wp.pl

666-045-906

75

Alicja Wrzosek

wrzosekgdynia@wp.pl

500-657-834

76

Liza Zaborowska

liza.zaborowska@gmail.com

507-192-795

77

Barbara Ząbczyk-Chmielewska

basiazch@pg.edu.pl

691-766-267

78

Tomasz Zieliński

tzielinski.przewodnik@gmail.com

505-577-415

79

Elżbieta Żukowska

zukowskaelzbieta@wp.pl

514-513-514


spis przewodników po Hevelianum