PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Hevelianum nagrodzone za film „Czekamy na Was!”

14.05.2020

Hevelianum znalazło się w gronie pięciu laureatów konkursu „Czekamy na was!”, zorganizowanego przez Polską Organizację Turystyczną. Nagrodą jest m.in. kampania promocyjna na profilach mediów społecznościowych POT oraz w serwisach www.polska.travel i www.pot.gov.pl.

Konkurs polegał na przygotowaniu przez miasta, regiony, centra nauki czy instytucje kultury krótkich 30-sekundowych filmów ilustrujących hasztagi #CzekamyNaWas, #DoZobaczeniaWkrótce, #OdpoczywajwPolsce.

– Soczysta, wiosenna zieleń Góry Gradowej. Piękne widoki Gdańska. Hevelianum bez gości zwiedzających wystawy i dzieci uczestniczących w warsztatach - to nienaturalny widok.  Naszą tęsknotę za odwiedzającymi zauważyła Polska Organizacja Turystyczna, za co dziękujemy. Z niecierpliwością czekamy na gości. Tęsknimy i wierzymy, że wkrótce znów się z nimi spotkamy – mówi Paweł Golak, dyrektor Hevelianum. – Dziś zapraszamy na spacer i do zobaczenia dwóch historycznych wystaw w otwartej przestrzeni.


Obok Hevelianum nagrodzono również filmy autorstwa: trójwsi z Beskidów – Istebna, Jaworzynka, Koniaków; Centrum Nauki Kopernik w Warszawie; Centrum Tradycji Mleczarstwa - Muzeum Mleka w Grajewie i Muzeum Wsi Kieleckiej - Park Etnograficzny w Tokarni.


Polska branża turystyczna powoli zaczyna się odradzać. Od 4 maja hotele i obiekty noclegowe mogą być otwarte. To tylko kwestia czasu, kiedy turyści będą mogli odwiedzać wszystkie atrakcje turystyczne. Chcieliśmy przypomnieć Polakom, jak wiele ciekawych miejsc czeka na nich i już zachęcić ich do planowania przyszłych podróży – mówi Robert Andrzejczyk, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.


Nagrodą w konkursie jest kampania promocyjna. Nagrodzone filmy prezentowane będą na profilach mediów społecznościowych Polskiej Organizacji Turystycznej (Facebook, Instagram, LinkedIn i Twitter) oraz w serwisach www.polska.travel i www.pot.gov.pl. W późniejszym etapie filmy będą również promowane na rynkach zagranicznych, na których obecna jest Polska Organizacja Turystyczna.


Zachęcamy do obejrzenia nagrodzonych filmów:

https://www.pot.gov.pl/pl/nowosci/wiadomosci-z-pot/czekamy-na-was-wyniki-konkursu