PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Dom Zdrojowy w Brzeźnie staje do przetargu.

01.04.2019

Rusza przetarg na wyłonienie wykonawcy przebudowy i zmiany sposobu użytkowania Domu Zdrojowego w Gdańsku Brzeźnie wraz z infrastrukturą. Oferty składać można do 24.04.2019 do godz. 10.00. W dawnym Domu Zdrojowym ma powstać Centrum Edukacji Ekologicznej.

Przedmiotem zamówienia jest m.in. przebudowa i zmiana sposobu użytkowania obiektu, budowa budynku technicznego, układu drogowego z miejscami postojowymi, zewnętrznej instalacji kanalizacji deszczowej z przyłączem i zbiornikami wód deszczowych przetrzymującymi wody, linii kablowej nn-0,4 kV i rozbiórką budynku gospodarczego. Odtworzony zostanie przylegający do Domu Zdrojowego ogród z trawnikami i zielenią ozdobną. Od strony morza znajdzie się miejsce na ścieżkę edukacyjną, hotel dla owadów, meble parkowe czy modułowe skrzynki na uprawy. Powstaną również miejsca parkingowe. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że obiekt znajduje się pod nadzorem konserwatorskim.

W dawnym Domu Zdrojowym ma powstać Centrum Edukacji Ekologicznej. Grupy zorganizowane młodzieży szkolnej, mieszkańcy Brzeźna oraz uczestnicy indywidualni będą mogli korzystać z różnych rodzajów aktywności, m.in. wykładów, szkoleń, paneli dyskusyjnych i warsztatów ekologicznych. Do dyspozycji będą miejsca noclegowe i restauracja.

Wszystkie informacje o przetargu można znaleźć pod adresem:

https://www.hevelianum.pl/zamowienia-publiczne/407_dpz-26-3-2019-przebudowa-i-zmiana-sposobu-uzytkowania-domu-zdrojowego-w-gdansku-brzeznie-na-centrum-edukacji-ekologicznej-wraz-z-infrastruktura-budowa-budynku-technicznego-i-rozbiorka-budynku-gospodarczego