PL EN WYSOKI KONTRAST A A+ A+
Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Zamknij

Dział Inwestycji

Iwona Kopania - kierownik Działu Inwestycji

e-mail: iwona.kopania@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, w. 44

Image title


Anna Czernielewska - główny specjalista ds. rozliczeń 

e-mail: anna.czernielewska@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, w. 54


Daria Gornostaj - główny specjalista ds. inwesycji

e-mail: daria.gornostaj@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, w. 42


Małgorzata Kochanek - asystentka biura budowy

e-mail: malgorzata.kochanek@hevelianum.pl

tel.: 58 300 08 42, w. 42


Jerzy Miotk - kierowwnik ds. realizacji projektów inwestycyjnych 

e-mail: jerzy.miotk@hevelianum.pl

tel. kom.: 530 040 341


Piotr Horyd - inspektor nadzoru inwestorskiego branży elektrycznej

e-mail: piotr.horyd@hevelianum.pl

tel. kom.: 605 445 676

Michał Kobus - Inspektor nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej

e-mail: michal.kobus@hevelianum.pl

tel. kom.: 664 470 722

Piotr Omilian - inspektor nadzoru inwestorskiego

e-mail: piotr.omilian@hevelianum.pl

tel. kom.: 513 143 277


Andrzej Zajączkowski - inspektor nadzoru inwestorskiego branży konstrukcyjno-budowlanej

e-mail: andrzej.zajaczkowski@hevelianum.pl

tel. 58 300 08 42 wew. 42